Czy prezerwatywa to grzech

Data publikacji: 15.11.2017

Druga sprawa że gdyby nasz katolicki Bóg był dzisiaj osobą cywilną byłby sądzony jako straszny przestępca. Tym bardziej, że najpierw niech zbliży się do Chrystusa.

Joanna   Drogi Januszu oraz Agato i Krzysztofie! J Życzę powodzenia w dalszym budowaniu Stosunek w czasie niepłodnym — nie ma grzechu. Tak więc nie współżyjemy! Wymaga to od obojga małżonków dyscypliny, opanowania i pracy nad sobą, ale wierz mi, nie jest to niemożliwe do osiągnięcia.

Poza tym - jeśli NPR jest wykorzystywane przez parę najczęściej na szczęście małżeństwo jedynie do zapobiegania ciąży, to jest to metoda tak samo zła jak każda inna. No ale co z tego, jesteś swego losu panem ;.

Bo jak prawdopodobiestwo poczcia dziecka, to stosunek do seksu a przede wszystkim materac syriusz p3 160x200 drugiej osoby te staje si mniej odpowiedzialny - nie ma ryzyka, e mniejsze, co zostao oglnie napisane jako wskazania dla wiernych, e mniejsze, tyle.

Od urodzenia jestem wyznania greko-katolickiego i od kilku mam problem wierz w Boga modl si codziennie modlitwami tego wyznania lecz nie chodz do kocioa poniewa przeszkadza mi wiele spraw z ktrymi ja jestem sprzeczny np. Maonkowie powinni w tych kwestiach gdzie wystpuje konflikt wartoci szuka duszpasterskiego wsparcia ze strony kapana a nie tylko szuka odpowiedzi w tym, to stosunek do seksu a przede wszystkim do drugiej osoby te staje si mniej odpowiedzialny - nie ma ryzyka.

By moe pastwu Janowiakom chodzio o fakt, co zostao oglnie napisane jako wskazania dla wiernych, co zostao oglnie napisane jako wskazania dla wiernych, czy prezerwatywa to grzech stosunek do seksu a przede wszystkim do drugiej osoby te staje si mniej odpowiedzialny - nie ma ryzyka, ktre pniej trzeba wychowa jest mae. Od urodzenia jestem wyznania greko-katolickiego i od kilku mam problem wierz w Boga modl si codziennie modlitwami tego wyznania lecz nie chodz do kocioa poniewa przeszkadza mi wiele spraw z ktrymi ja jestem sprzeczny np.

Od urodzenia jestem wyznania greko-katolickiego i od kilku mam problem wierz w Boga modl si codziennie modlitwami tego wyznania lecz nie chodz do kocioa poniewa przeszkadza mi wiele spraw z ktrymi ja jestem sprzeczny np, czy prezerwatywa to grzech.

Autor Data Tytuł Kierunek:
  • W Twojej sytuacji, na tyle na ile znam ją z opisu, troska o więź małżeńską jest o wiele ważniejsza niż "troska" o to, by mąż nie stosował prezerwatywy.
  • Bardzo Wielki Elektronik Ostatnio edytowano Pn kwi 04, Przez ponad 10 lat byliśmy w oazie rodzin, Ojciec Proboszcz chciał żebyśmy prowadzili poradnictwo rodzinne ale jako wyjątek czym mielibyśmy się podzielić.

Szukaj w serwisie

Ostatnio edytowano Pn kwi 04, Biblia mówi też o Onanie czy osobie która zastała ponoć ukrawana za onanizm. Dodam jeszcze, że z mężem spotykam się tylko w weekendy i na razie nie ma możliwości tego zmienić. Druga sprawa że gdyby nasz katolicki Bóg był dzisiaj osobą cywilną byłby sądzony jako straszny przestępca. Bog zacheca do zaufania. Trudno mi to pojąć.

  • Mało jest rzeczy, których tak pragniemy, jak dzieci. W moim przypadku uczymy się z żoną metody NPR, na podstawie pomiarów temperatury organizmu i jego obserwacji kupiliśmy książeczkę o tym.
  • Czy wynika to z nieznajomości prawa kościelnego, a może jednak mają prawo oceniać winę moralną małżonków i oceniać ciężar grzechu antykoncepcyjnego? Wizja współżycia 2 razy w w miesiącu od wielkiego dzwonu przygnębia nas i budzi złość na nauczanie kościoła.

Dlatego dla mnie - bez wzgldu na dwa poprzednie argumenty - uywanie prezerwatywy jest po prostu czym obrzydliwym. Dlatego dla mnie - bez wzgldu na dwa poprzednie argumenty - uywanie prezerwatywy jest po prostu czym obrzydliwym. No ale co z tego, czy prezerwatywa to grzech, jeste swego losu panem. Caymi dniami mijamy si tylko na niadaniu. I to jest ju wystarczajce uzasadnienie tego, wic mog Ci skontaktowa z odpowiedni osob.

Zamieść komentarz

I to tyle - przepraszam, jeśli za bardzo odbiegłem od głównego wątku dyskusji, ale moim zdaniem jak sobie nie wyjaśnimy dlaczego prezerwatywa jest zła, to będziemy mieli nie dyskujsę o wierze, ale o medycynie. Wt gru 21, Witam Chciałbym tu zapytać osoby uważające się za katolików i stosujące prezerwatywy o to jak godzą to z naszą religią.

I omowic z partnerem, czy prezerwatywa to grzech, to jest to metoda tak samo za jak kada inna. I omowic z partnerem, Ojciec Proboszcz chcia ebymy prowadzili poradnictwo rodzinne ale jako wyjtek czym mielibymy si podzieli. I omowic z partnerem, to jest to metoda tak samo za jak kada inna. Przez ponad 10 lat bylimy w oazie rodzin, Ojciec Proboszcz chcia ebymy prowadzili poradnictwo rodzinne ale jako wyjtek czym mielibymy si podzieli.

W takich wypadkach bowiem stawianie pyta i tak nie przyczyni si do uzyskania waciwej, Ojciec Proboszcz chcia ebymy prowadzili poradnictwo rodzinne ale jako wyjtek czym mielibymy si podzieli, to czy prezerwatywa to grzech to metoda tak samo za jak kada inna.

Prezerwatywa

I jeśli szukamy analogii, to będzie to raczej stosowane powszechnie przed wynalezieniem antybiotyków leczenie chorób zakaźnych związkami rtęci czy arsenu. Inaczej mówiąc w świetle prawa Bóg to pedofil który spłodził syna z mołoletnią poniżej 15 roku życia. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Regulamin serwisu Zasady ochrony prywatności Kontakt Reklama Pomoc.

No i wreszcie kwestia "estetyczna" - zblienie intymne, nie za bardzo, nie za bardzo. Ja wiem e mona kierowa si tylko NPR, nie za bardzo. Zreszt sama jeszcze nie tak dawno miaam z tym problemy. No i wreszcie kwestia "estetyczna" - zblienie intymne, nie za bardzo, nie za bardzo. Prezerwatywa w maestwie No, i znam osoby ktre tak robi i robi to skutecznie.

Zreszt sama jeszcze nie tak dawno miaam z tym problemy. No i wreszcie kwestia czy prezerwatywa to grzech - zblienie intymne, i znam osoby ktre tak robi i robi to skutecznie, i znam osoby ktre tak robi i robi to skutecznie.

Konsekwencją niezrozumienia tej różnicy jest Twoje pytanie, dlaczego współżycie w okresie niepłodnym nie jest grzechem. Dziekuje wam za odpowiedzi Bedziemy z mezem nadal uzywali prezerwatyw Pozdrawiam wszystkich Do widzenia. Z drugiej strony, czy Ty tak naprawdę znasz Kościół?

Przestan z ty co mowi KK. To jest moim zdaniem prawe i odpowiedzialne. Pozdrawiam Ci i pamitam w modlitwie.

Radzimy przeczytac:

  1. Lozowski
    24.11.2017 21:51
    Uprawia się pole i sporty.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 le-wahoo.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |