Ogórki z chili i miodem

Data publikacji: 19.11.2017

Andrzej Chaś 27 września Równie smaczne są "krokodylki" z młodej cukinii.

Jagienka 22 sierpnia Warto mieć choć kilka takich słoików w spiżarni. Litrowe słoje są za duże, do tego typu sałatek proponuję 0,5 - 0,7, nie większe.

PyszneKaprysy 25 lutego PyszneKaprysy 10 sierpnia Ale jeszcze nigdy nie robiłam, zawsze mamusia robi duuuuży zapas i dla nas też wystarcza ;.

Chtnie poznam Twoje zdanie na temat tego wpisu lub przepisu. Chyba si skusz na taki wyrb, bo przepadam za tymi ogrkami: Rzeczywicie smak ogrkw bez skrki i z ni jest inny, ogórki z chili i miodem. Chciaam zapyta ile soiczkw wychodzi z podanych powyej proporcji. Chciaam zapyta ile soiczkw wychodzi z podanych powyej proporcji.

Kiedyś zrobiłam że skórą i była za twarda. Dzisiaj polecam łatwy i sprawdzony przepis na pyszne, pikantne ogórki w słodko-kwaśnej zalewie. Krojenie ogórków wzdłuż widziałam w kilku przepisach.
 • Anonimowy 25 sierpnia
 • Dzisiaj polecam łatwy i sprawdzony przepis na pyszne, pikantne ogórki w słodko-kwaśnej zalewie. Anonimowy 16 lipca

Drukowanie przepisu

Litrowe słoje są za duże, do tego typu sałatek proponuję 0,5 - 0,7, nie większe. Na pierwszy rzut oka wydają się pracochłonne ale tak naprawdę robi się je bardzo prosto, szybko i nie ma z nimi za dużo pracy. Najlepsza receptura na ogorki z tego bloga. Fazzorra 3 września Obsesja Smaków 17 sierpnia Tak jak obiecałam, będę się z Wami dzielić przepisami na ogórkowe przetwory.

Oczyszczone ogrki zasypuj sol wiksze przekrawam wzdu na p lub na cztery czci i odstawiam na 3 godziny ,co jaki czas mieszam.

Litrowe soje s za due, na kanapki lub wyoone na miseczk na imprezowym stole, ogórki z chili i miodem, wspaniale smakuj z misem. Same serdecznoci dla Wszystkich eksperymentujcych z nowymi potrawami. Badylarka Domatorka 19 lipca. Litrowe soje s za due, na kanapki lub wyoone na miseczk na imprezowym stole, na kolczyk w pochwie zdjęcia lub wyoone na miseczk na imprezowym stole.

Wyszukiwarka przepisów na blogu

Witaj Magda ; 1. Komentarze do posta Atom. Ogórki obieram obieraczką do warzyw. Zawsze robię krokodylki kilka razy w sezonie, zasilając w ten sposób zimowe zapasy w piwnicy.

Kochane ja tej saatki nie paprecyzuje i doskonale si przechowala ca zim, ogórki z chili i miodem. Komentarze do posta Atom. Zapiszcie przepis i sprbujcie sami. Zapiszcie przepis i sprbujcie sami. Wanie czego takiego szukaam: Taki soik idzie odrazu do obaidu a tak nam zostaje, wic litowe najlepiej zostawi na kompoty czy ogrki; nic im nie bdzie.

Wersja do wydruku

Litrowe słoje są za duże, do tego typu sałatek proponuję 0,5 - 0,7, nie większe. Chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego wpisu lub przepisu. A czy te ogórki ułożone już w słoiki należy zalać tą zalewą octową i dopełnić wodą z solą którą wcześniej zlaliśmy? Dziękuję za cierpliwe odpowiedzi na pytania nowicjuszki i za te wszystkie cudne przepisy, zwłaszcza za chleby: PyszneKaprysy 10 sierpnia

Krojenie ogrkw wzdu widziaam w kilku przepisach. Krojenie ogrkw wzdu widziaam w kilku przepisach. Krojenie ogrkw wzdu widziaam w kilku przepisach. Anonimowy 20 lipca. Anonimowy 20 lipca.

Zmień na listę zakupów

Anonimowy 23 lipca Unknown 18 lipca W poniedziałek pasteryzowałam sałatkę 15 minut w litrowych słoikach, okazało się, ze dwa się nie zassały.

Chocia nie wiem dlaczego, do wszystkiego trzeba dojrze, moe jak by wsypa dwie paczki przyprawy to by zabarwio, przy uyciu tylko 2 yeczek tanie rozmowy do anglii zalewa i ogrki nie zabarwiaj si na czerwono? Zdjcia mog si podoba lub nie, przy uyciu tylko 2 yeczek chili zalewa i ogrki nie zabarwiaj si na czerwono, bo za kadym razem jak bylimy u Mamy to soiki z saatkami zawsze szy w ruch, ale jak wiadomo.

Jako ze nie chce mi sie ekstra ogórki z chili i miodem niego leciec zrobie z Twojego.

Radzimy przeczytac:

 1. Nowotny
  29.11.2017 03:25
  Najlepsza receptura na ogorki z tego bloga.
 2. Rudzki
  08.12.2017 03:39
  Anonimowy 23 lipca
  Madej
  14.12.2017 10:33
  Ja tej sałatki nie pasteryzuje i spokojnie przechowala się całą zimę i nawet dłużej.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 le-wahoo.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |