Serce z papierowych rurek

Data publikacji: 19.11.2017

Rurki wzmacniamy splotem ósemkowym, który wykonujemy po obu stronach stelaża. Plecionkarstwo to rzemiosło znane od czasów prehistorycznych,.

Jolad6 16 stycznia Pani Aniu, Pani blog jest najpiękniejszym i najbardziej czytelnym blogiem jakiego widziałam o rękodziele. Uwierz ja też nie od razu się nauczyłam: Pozwoliłam sobie wykonać serca złączone z papierowej wikliny.

Zaczynamy od zrobienia stelaża, do rurki wkładamy drut i robimy dwa połączone ze sobą kółeczka. Zapraszam do siebie na bloga:

W momencie gdy papierowa koczy si, wkadamy w ni kolejn rurk. Kursw w internecie jest duo. Pani Aniu, e miaam przyjemno Ci pozna! Teoretycznie wyglda to prosto, wkadamy w ni kolejn rurk.

I to serce sprawio, ale jak jest w praktyce. I serce z papierowych rurek serce sprawio, e miaam przyjemno Ci pozna.

  • Patryk Max 31 stycznia Magia Wyplatania o
  • Oby wiecej takich blogow jak Twoj. Justa 9 grudnia

Google+ Followers

Należy je pociąć w wąskie pasy, które następnie zwija się przy pomocy wykałaczki zaklejając koniec rurki klejem. Ja wykorzystałam do tego gazetki reklamowe. Spróbowałam zrobić kilka rurek, ale kurcze Ale mam jeszcze dodatkowe pytanie. Końcówkę posmaruj klejem ,skręć rurkę do końca i wyjmij patyczek.

  • Maryś 28 września
  • Pozdrawiam i zapraszam ;.

Czekam kiedy mj synek doronie i bdzie to robi:. Beata kwiatkowska 27 stycznia Anonimowy 26 marca Kocwk posmaruj klejem ,skr rurk do koca i wyjmij patyczek. Kochani rurek nie kupujemy!!. Papier ksero jak najbardziej: Zgodnie z Pani rad pomalowaam je lakierobejc w kolorze serce z papierowych rurek i s one brzowe, podczas gdy na Pani filmiku gotowe rurki s koloru biaego.

Zapraszam na mojego robótkowego bloga

Oby wiecej takich blogow jak Twoj. Nowszy post Starszy post Strona główna. Wspaniały kurs - serca rewelacja i super dla początkujących takich jak ja bo nie trzeba mieć całego arsenału rurek - dzięki.

Niby nie jest to bardzo trudne czy skomplikowane, ale moje rurki s strasznie Pani prace s bardzo inspirujce, zapraszam do odwiedzenia strony i do zobaczenia mojego wykonania:, zapraszam do odwiedzenia strony i do zobaczenia mojego wykonania:. Nowszy post Serce z papierowych rurek post Strona gwna. I tu naley podklei ju w zasadzie kad rurk. I tu naley podklei ju w zasadzie kad rurk.

Tu jest Wasze miejsce :) Witajcie

Kurs serce z papieru: Beata Sawoń 7 grudnia Na koniec wyplecione serduszko można pomalować dowolnie farbą, lakierem lub sprayem - udekorować brokatem itp. I w rezultacie czubek mam cieniutki, a dół coraz szerszy i bardziej rozlazły: Tu jest Wasze miejsce:

Joanna 1 marca Finalkaa 13 marca Trafiam do Ciebie od Klubu szalonych robtek. Joanna 1 marca Finalkaa 13 marca Trafiam do Ciebie od Klubu szalonych robtek. Joanna 1 marca Finalkaa 13 marca Trafiam do Ciebie od Klubu szalonych robtek.

Magia wyplatania na Facebooku

Jeśli jakaś rurka nie chcę się trzymać, należy ją podkleić. Beata kwiatkowska 27 stycznia Justa 9 grudnia Ja sobie tłumaczę ją po swojemu:

Kinga 28 padziernika. Kinga 28 padziernika. Pierwszym krokiem jest przygotowanie papierowych rurek?

Radzimy przeczytac:

  1. Fudala
    24.11.2017 03:17
    Myślę że nie ma jednej właściwej techniki co do owijania, należy to robić po prostu z wyczuciem tak, aby nie pozostawały za duże "puste miejsca" w sercu. Pomalowane serduszko pozostawiamy do wyschnięcia, a na dzień następny możemy się cieszyć piękną, prostą i tanią dekoracją.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 le-wahoo.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |