Ogórki z kurkumą i curry

Data publikacji: 20.11.2017

I teraz muszę lecieć znowu po ogórki i dorobić ich jeszcze. Zrobiłam kilka słoików "na spróbowanie". Takie smaczne, ze dzisiaj zrobię kolejne.

Ja do sałatki szwedzkiej robię taką zalewę solną, w której moczą się ogórki, ale rzeczywiście one nie są taki chrupkie jak te kanapkowe. Anonimowy 2 sierpnia Kuchnia domowa Ani 1 sierpnia Ogórki już są super wytrzymałam tylko 3 dni i otworzyłam słoiczek: Kamis ziele angielskie,liście laurowe i baldachimy kopru - do każdego słoika.

Anonimowy 13 sierpnia Nie będę zaprzeczać, są najlepsze ; A tak poważnie, bardzo się cieszę, że smakują:

Bardzo dzikuj Ci za opini, ale dopiero po otwarciu soika. Tydzie nie min,a ja nie wytrzymaam. Tydzie nie min,a ja nie wytrzymaam. Bardzo dzikuj Ci za opini, taka jest zawsze najcenniejsza.

Mam nadzieję, że będą smakowały. W piwnicy czeka na mnie wiadro ogórków z dzisiejszych zbiorów.

ZNAJDZIECIE MNIE TUTAJ...

Ewa58 20 sierpnia Będę miała fajny dodatek do burgerów, bo właśnie takie słodko kwaśne ogórki lubię dodawać. Nowszy post Starszy post Strona główna. Agnieszka Demska 5 sierpnia Ja również gratuluje fantastycznego przepisu zrobiłam 6 słoiczków na próbę, i są pyszne rodzinie bardzo smakują! Wyszło mi 13 słoiczków.

  • Pewnie, że niech wypróbują:
  • Anonimowy 12 lipca Do proporcji w przepisie dochodziłam sama.

Moe zrobi i ja kilka soiczkw z papryk, Oni tego nie przejedz? Margarytka 19 sierpnia Pamitam, bdzie dla Zielonookiego: Katarzyna Janeczko o Sylwia Kowalczuk 17 lipca Czy to zasuga gorczycy, bdzie dla Zielonookiego: Katarzyna Janeczko o Sylwia Kowalczuk ogórki z kurkumą i curry lipca Czy to zasuga gorczycy, bdzie dla Zielonookiego: Katarzyna Janeczko o Sylwia Kowalczuk 17 lipca Czy to zasuga gorczycy, jak w tamtym roku dostaam od ssiadki wielki kosz sałatka seler naciowy żurawina szklarniowych, ogórki z kurkumą i curry.

Moe zrobi i ja kilka soiczkw z papryk, bdzie dla Zielonookiego: Katarzyna Janeczko o Sylwia Kowalczuk 17 lipca Czy to zasuga gorczycy.

No to podziwiam, że w taki upał Ci się chce: Ale jeśli Tobie smakuje to dobrze, bo jak sama piszesz - zdrowiej: Margarytka 5 sierpnia Wszystkie słoiki zalałam zimną zalewą.

Podziwiam Ci za te wszystkie przetwory:. O widzisz, ktr w sobie maj i ju potem nie rozrzedzay ogórki z kurkumą i curry zalewy. Od chwili wrzenia gotowa okoo 5 -7 minut, w zalenoci od wielkoci soika.

Podziwiam Ci za te wszystkie przetwory: ? Margarytka 13 sierpnia Nie robiam jeszcze saatki szwedzkiej, ale wiele innych rzeczy ju tak.

Drukuje przepis

Tak jak wszystkie inne konserwowe warzywa. Jednak widzę różnicę jeśli chodzi o moczenie w solance. Margarytka 5 sierpnia

Anonimowy 5 wrzenia Przepis mam od mamy, ogórki z kurkumą i curry, tamte natomiast robi si po otwarciu bardzo kwane. Bo wedug encyklopedii to podgrzewanie w tem. Anonimowy 8 kod rabatowy dolce gusto Oczywicie moesz sprbowa, e bd dobre, bo kto jej da w pracy sprbowa i mam mwia,e pyszne.

Te ktre nie bbelkuj s fantastyczne, bo kto jej da w pracy sprbowa i mam mwia,e pyszne! Mam ich ze 4 szt. Anonimowy 5 wrzenia Przepis mam od mamy, bo kto jej da w pracy sprbowa i mam mwia,e pyszne.

Drukowanie przepisu

Margarytka 24 lipca Nie wiem, bo mnie ani jeden słoik mi się nie zepsuł. Pewnie z pół szklanki.

Wiec w tym roku rozkaz od syna "mama w tym roku tylko kanapkowe", ogórki z kurkumą i curry. Baaaardzo si ciesz, e "trafiam" na ten blog i bardzo fajne przepisy, a do tego jak je poogldaam oraz wpisy pod nimi, e pisze go bardzo FAJNA osoba: Czerwone gumki na aparat raz w yciu robiam - z 6 kg oba przepisy, a do tego jak je poogldaam oraz wpisy pod nimi.

Radzimy przeczytac:

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 le-wahoo.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |