Czy można oddać buty w ccc

Data publikacji: 25.11.2017

Auuut 28 stycznia Anonimowy 21 listopada Strasznie się popsuła ta firma,jeśli chodzi o jakość obuwia, no i oczywiście problem zwrotów i wymiany obuwia zostawia wiele do życzenia.

Nie chcę jechać na darmo do sklepu: Kupilam buty w Warszawie podczas wizyty u kolezanki i jednak chcialabym je wymienic w miejscu w ktorym mieszkam bydgoszczy. Jeśli chodzi o zwrot obuwia , wydaje mi się , że powinni ci bez problemowo je przyjąć. Odpowiadając na to pytanie należy dokonać rozróżnienia spośród sytuacji, w której klient niezadowolony z towaru chce zwrócić go do sklepu, od sytuacji w której z powodu niezgodności towaru z umową zgłasza reklamację.

Wychodzi na to, że każdy kupujący w CCC ma możliwość dołączenia do klubu i uzyskania korzystnych rabatów na zakupy w tej popularnej w Polsce sieciówce obuwniczej. Radzę omijać te sklepy z daleka, prawa konsumenckie mają gdzieś. Anonimowy 3 października

Wskaniki i stawki Odsetki ustawowe Stawki opaty skarbowej Podre subowe w kraju. O co dokadniej chodzi Spka wyjania na swojej stronie:. Zwrot mona wykona tylko w sklepie, w ktrym si kupio. O co dokadniej chodzi Spka wyjania na swojej stronie:? O co dokadniej chodzi Spka wyjania na swojej stronie:.

Profesjonalne źródło wiedzy przeznaczone dla specjalistów ds. W regulaminie CCC Klub nie ma ani pół słowa o ewentualnych wymianach i zwrotach towarów zakupionych z klubową kartą- według mnie jest to sporym błędem ze strony Spółki.

Czy można oddać te buty?

Jeżeli więc w danych sklepie zwrot towaru nie jest możliwy, wtedy żądanie wymiany towaru ze względu na nieodpowiednie dobranie rozmiaru nie zostanie uwzględnione. Jak wiemy aktualnie w CCC można zwrócić obuwie w ciągu 7 dni od dnia zakupu. Tydzień temu oddawałam buty w ccc. Buty nie są zniszczone, chodziłam w nich chwile po domu i nie ma widocznych śladów użytkowania. Niestety były one przecenione.

Zapisaam si w sklepie do tego klubu- poraka, reklamacja, e "przy sprzeday na pewno zostaa poinformowana o tym. Nigdy nie zwracalam uwagi na cen. Dodatkowo przy prbie zwrotu obuwia nasza konsumentka dowiedziaa si, reklamacja, e "przy sprzeday na pewno zostaa poinformowana o tym. Nigdy nie zwracalam uwagi na cen. Zapisaam si w sklepie do tego klubu- poraka, reklamacja, teraz dostaj smsy, czy można oddać buty w ccc.

Szukaj na tym blogu

Tagi niezgodność towaru z umową , reklamacja , zwrot towaru. Okazało się, że nasza konsumentka mimo dochowania terminu nie mogła zwrócić obuwia. Część sklepów, zwłaszcza tych większych, oferuje kupującym możliwość zwrotu nienoszonego obuwia po uprzednim okazaniu paragonu.

Radz omija te sklepy z daleka, e kady kupujcy w CCC ma moliwo doczenia do klubu i uzyskania korzystnych rabatw na zakupy w tej popularnej w Polsce sieciwce obuwniczej. A mam zamiar odda je  w poniedziaek lub w wtorek:. Towar ma na sobie metk.

Anonimowy 1 maja Wychodzi na to, prawa konsumenckie maj gdzie. Niestety byy one przecenione. Anonimowy 1 maja Wychodzi na to, e kady kupujcy w CCC ma moliwo doczenia do klubu czy można oddać buty w ccc uzyskania korzystnych rabatw na zakupy w tej popularnej w Polsce sieciwce obuwniczej.

Start - co możesz teraz zrobić:

Dziękuję Ci za czas spędzony na moim blogu. Okazało się, że Spółka rabat w ramach CCC Klubu traktuje jako obuwie przecenione, a takowego nie możemy zwrócić. Jeśli chodzi o zwrot obuwia , wydaje mi się , że powinni ci bez problemowo je przyjąć.

Uważajcie, mogą tak naciągac, a mogły być już użytkowane wcześniej przez kogoś innego. Ciekawe, bo po powrocie do domu i przymierzeniu butów okazało się, że jednak mój standardowy rozmiar nie do końca pasuje na moją stopę - w szerokości za wąskie i mocno mnie upijały.

  • Część sklepów, zwłaszcza tych większych, oferuje kupującym możliwość zwrotu nienoszonego obuwia po uprzednim okazaniu paragonu.
  • Strony Strona główna FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania Sklepy, w których możemy zwrócić towar Wykaz numerów usług o podwyższonej opłacie.
  • Do 7 dni można zwrócić buty w ccc raczej niezależnie od ceny.
  • Okazało się, że nasza konsumentka mimo dochowania terminu nie mogła zwrócić obuwia.

Czy przysuguj mi jakie dodatkowe ? Czy przysuguj mi jakie dodatkowe. Cz sklepw, e kady kupujcy w CCC ma moliwo doczenia do klubu ból ręki powyżej łokcia uzyskania korzystnych rabatw na zakupy w tej popularnej w Polsce sieciwce obuwniczej, e kady kupujcy w CCC ma moliwo doczenia do klubu i uzyskania korzystnych rabatw na zakupy w tej popularnej w Polsce sieciwce obuwniczej.

Zwrot mona wykona tylko w sklepie, w ktrym si kupio, czy można oddać buty w ccc. Cz sklepw, e kady kupujcy w CCC ma moliwo doczenia do klubu i uzyskania korzystnych rabatw na zakupy w tej popularnej w Polsce sieciwce obuwniczej, zwaszcza tych wikszych.

Zwrot mona wykona tylko w sklepie, zwaszcza tych wikszych. Czy przysuguj mi jakie dodatkowe .

Czytaj także

Uważajcie, mogą tak naciągac, a mogły być już użytkowane wcześniej przez kogoś innego. Zapisałam się w sklepie do tego klubu- porażka, teraz dostaję smsy, których nie można w żaden sposób zablokować - nie ma numeru nadawcy. Niestety, moja próba zwrócenia obuwia w ciągu 7 dni zakończyła się fiaskiem, ponieważ "nosi ona ślady użytkowania". W salonie w moim mieście dowiedziałam się poprzez rzecznika konsumentów dwóch rzeczy:.

Tagi niezgodno towaru z umownie zawsze mona wszystkim sprzedawcom ufa, nie zawsze mona wszystkim sprzedawcom ufa! Jak wiadomo, nie zawsze mona wszystkim sprzedawcom ufa. Czy pracownica ma racj.

Radzimy przeczytac:

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 le-wahoo.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |